Reclamatie btz si jeack

Încuiat
Avatar utilizator
C1uPyK
Server Admin
Server Admin
Mesaje: 12
Membru din: Dum Mai 03, 2020 1:47 pm
Localitate: Tecuci
Contact:

Reclamatie btz si jeack

Mesaj de C1uPyK »

Nick-ul dumneavoastră: C1uPyK
Nick-ul jucătorului/adminului reclamat: btz si jeack
Data: 04.05.2020
Motiv: Vreau sa vad si eu unde scrie ca nu ai voie pe map !( am discutat cu flo pe messenger a zis CLAR ca NU SCRIE )! nu se face abuz si eu stiu ca se explica.... nu se trateaza asa un jucator ! asta e lipsa de respect si bun simt , ai admin ? btz ? foarte bine ;) folosestel cu CAP nu pentru abuz. GAG pentru ce am primit?
Dovadă: https://imgur.com/cg2GT8P
[https://imgur.com/Ul3zC5u
https://imgur.com/85NzXhM
https://imgur.com/kZPIfwG
Imagine
Avatar utilizator
infectangiu jr.
Moderator Global
Moderator Global
Mesaje: 53
Membru din: Mie Apr 01, 2020 7:38 am
Localitate: Bucuresti

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de infectangiu jr. »

Bun, din moment ce ti s-a spus ca nu ai voie pe mapa, nu inteleg de ce ai atitudinea asta. Cum am spus si in postul anterior, este o lege nescrisa acest lucru.
Eu sunt de parere ca jeack a procedat bine cand ti-a dat gag. Am analizat pozele si nu vad unde ar fi abuzul facut de cei doi. Te-ai aprins prea tare dintr-un nimic, totusi.

Apropo, ca veni vorba de regulament, ce scrie despre double post? aaa? Stii ca exista buton de edit?
Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Tzapu
Server Admin
Server Admin
Mesaje: 23
Membru din: Dum Mar 29, 2020 2:46 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de Tzapu »

Daca noi care eram pe srv,am decis ca nu e voie pe mapa,tu de ce sa te urci?ai vreun grad in plus ca nu am inteles?si gag ai primit pt ca nu taceai din gura,tot timpul comentai.....
Esti om cu mine,sunt om cu tine! ;)
Avatar utilizator
Silviu*
Server Admin
Server Admin
Mesaje: 25
Membru din: Vin Mai 01, 2020 7:55 pm

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de Silviu* »

btz și jeack, Au procedat corect.
E o regula nescrisa , că nu ai voie pe mapa.
Dupa parerea mea, reclamatia e inutilă.
Așteptăm mai multe pareri.😁
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Andreas
Server Admin
Server Admin
Mesaje: 12
Membru din: Lun Feb 24, 2020 7:04 pm

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de Andreas »

Au procedat corect , nu aveai voie pe mapa.
Gag eu stiu ca se da doar pentru limbaj urat nu pentru ca , ”comentezi” .
Avatar utilizator
C1uPyK
Server Admin
Server Admin
Mesaje: 12
Membru din: Dum Mai 03, 2020 1:47 pm
Localitate: Tecuci
Contact:

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de C1uPyK »

Tzapu scrie: Lun Mai 04, 2020 3:36 pm Daca noi care eram pe srv,am decis ca nu e voie pe mapa,tu de ce sa te urci?ai vreun grad in plus ca nu am inteles?si gag ai primit pt ca nu taceai din gura,tot timpul comentai.....
Tzapule :) cine sunteti voi sa decideti ? Admini nu ? regurile trebuiesc facute pentru toate lumea si scrie...nu fac esti tu admin...sau altu si le faceti ...eu am intrebat pe flo direct ! Scrie undeva ca nu am voie pe map ? nu scrie... daca nu scrie AM VOIE. Este simplu ...si in afara de faptul asta chat ul este liber...sa vorbesc cat vreau atata timp cat vorbesc frumos ! nu se face abuz pentru chestiile astea... si GAG se da doar pentru limbaj obscen....nu ca nu tac din gura...cand vreti voi ...stii care e problema ? nu ma confundati cu pustani dupa sv....am 28 de ani baieti ....si sunt unul care am fost admin pe sv asta dar nu am facut prostiile voastre!
Nu stiu ce varsta aveti...dar sincer sa fiu...sunteti admini sa asigurati ca totul decurge frumos si placut pe servar nu sa stati sa dati gag ca va zic adevarul in fata !
Imagine
Avatar utilizator
gas
Founder
Founder
Mesaje: 65
Membru din: Mie Feb 12, 2020 8:35 pm
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de gas »

În regulamentul general al serverului scrie asa:
Nu este permis abuzul anumitor hărți, care permit accesul pe structura acestora, în caz contrar riscați kick/ban 10 minute.
SERVER DISCORD: Comunitatea Capytala
Imagine
P@R@DIS
Moderator
Moderator
Mesaje: 57
Membru din: Dum Feb 23, 2020 8:50 am

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de P@R@DIS »

topic inchis reclamatie nefondata
Încuiat