Reclamatie btz si jeack

Încuiat
Avatar utilizator
C1uPyK
Server Admin
Server Admin
Mesaje: 12
Membru din: Dum Mai 03, 2020 1:47 pm
Localitate: Tecuci
Contact:

Reclamatie btz si jeack

Mesaj de C1uPyK »

Nick-ul dumneavoastră: C1uPyK
Nick-ul jucătorului/adminului reclamat: btz si jeack
Data: 04.05.2020
Motiv: Vreau sa vad si eu unde scrie ca nu ai voie pe map !( am discutat cu flo pe messenger a zis CLAR ca NU SCRIE )! nu se face abuz si eu stiu ca se explica.... nu se trateaza asa un jucator ! asta e lipsa de respect si bun simt , ai admin ? btz ? foarte bine ;) folosestel cu CAP nu pentru abuz. GAG pentru ce am primit?
Dovadă: Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
infectangiu jr.
Moderator Global
Moderator Global
Mesaje: 53
Membru din: Mie Apr 01, 2020 7:38 am
Localitate: Bucuresti

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de infectangiu jr. »

Ataseaza pozele intr-un format decent. Abia dupa aceea putem lua in considerare cererea ta.
Asteptam ca cei doi "inculpati" sa-si expuna parerea.

Faptul ca nu ai voie pe mapa este o lege nescrisa, Chiupy.( tot din vremea 2008-2012 ) ;)
Imagine

Imagine
Avatar utilizator
C1uPyK
Server Admin
Server Admin
Mesaje: 12
Membru din: Dum Mai 03, 2020 1:47 pm
Localitate: Tecuci
Contact:

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de C1uPyK »

infectangiu jr. scrie: Lun Mai 04, 2020 2:57 pm Ataseaza pozele intr-un format decent. Abia dupa aceea putem lua in considerare cererea ta.
Asteptam ca cei doi "inculpati" sa-si expuna parerea.

Faptul ca nu ai voie pe mapa este o lege nescrisa, Chiupy.( tot din vremea 2008-2012 ) ;)
L-am intrebat destul de clar pe flo....scrie undeva ca nu este voie pe map ? NU SCRIE a raspuns :) atata timp cat nu scrie se joaca free ! imi cer scuze de cum am pus pozele dar dupa 10 ani in care nu am mai avut treaba cu chestiile de genul asta... crede-ti-ma ca ma bate tare de tot tehnologia :)

PS : daca stia sa zica frumos :) si sa nu se oftice si sa o arda in aroganta.... fiind admin ...nu cred ca faceam atata haz de necaz...
Imagine
Avatar utilizator
infectangiu jr.
Moderator Global
Moderator Global
Mesaje: 53
Membru din: Mie Apr 01, 2020 7:38 am
Localitate: Bucuresti

Re: Reclamatie btz si jeack

Mesaj de infectangiu jr. »

T/C

Exista un alt post in care se poate continua discutia.
Imagine

Imagine
Încuiat